Výrobky z hliníkových profilov

Kvalita na prvom mieste

Nami ponúkané produkty vyrábame z profilov ktoré sú dizajnované podľa presne definovaných potrieb konečného produktu a vyrábané z hliníkovej zliatiny AlSi12. Tento materiál vykazuje dokonalú rozmerovú a mikroštruktúrnu stabilitu , dobrú oteru vzdornosť a taktiež vysokú pevnosť. Požadovaný tvar je dosiahnutý technológiou prietlačného lisovania. Pri tejto technológii spracovania materiál dosahuje homogénnu mikroštruktúru, dokonalú tvarovú presnosť a povrch.

Povrchová úprava

Vzhľad a kvalita povrchu je dôležitá. V nábytkárstve požadujeme vyššiu kvalitu povrchu, rôznu farebnosť a taktiež zvýšenú ochranu pred koróziou. Pre uspokojenie týchto požiadaviek sú hliníkové profily povrchovo upravované technológiou anodickej oxidácie ( eloxovaním ).

Svetelné dná

Vhodný zdroj osvetlenia je neodmysliteľnou súčasťou dodávky väčšiny moderných interiérov, predovšetkým potom kuchynských liniek. Moderným trendovým riešením sú svetelné dná integrované v kuchynských skrinkách.  Toto riešenie umožňuje vyniknúť dokonalému dizajnu pri zachovaní stopercentnej funkčnosti výrobku. Vzhľad tak nenarúšajú rôzne „prilepené” svietidlá. Výsledkom sú nádherné čisté línie a v konečnom dôsledku aj úspora finančných prostriedkov. Svietidlá sú osadené svetelnými zdrojmi podľa priania zákazníka, buď LED diódami alebo neónovými trubicami (žiarivkami).