Load main for all|Produkty z hliníkových profilov - svetelné dná

Výrobky z hliníkových profilov

dvierka.jpg

Kvalita na prvom mieste

Nami ponúkané produkty vyrábame z profilov ktoré sú dizajnované podľa presne definovaných potrieb konečného produktu a vyrábané z hliníkovej zliatiny AlSi12. Tento materiál vykazuje dokonalú rozmerovú a mikroštruktúrnu stabilitu , dobrú oteru vzdornosť a taktiež vysokú pevnosť. Požadovaný tvar je dosiahnutý technológiou prietlačného lisovania. Pri tejto technológii spracovania materiál dosahuje homogénnu mikroštruktúru, dokonalú tvarovú presnosť a povrch.

Povrchová úprava

Vzhľad a kvalita povrchu je dôležitá. V nábytkárstve požadujeme vyššiu kvalitu povrchu, rôznu farebnosť a taktiež zvýšenú ochranu pred koróziou. Pre uspokojenie týchto požiadaviek sú hliníkové profily povrchovo upravované technológiou anodickej oxidácie ( eloxovaním ).

Svetelné dná

interexmt-svetelne-dno.jpgVhodný zdroj osvetlenia je neodmyslitelnou súčasťou dodávky väčšiny moderných interiérov, predovšetkým potom kuchynských liniek.
Moderným trendovým riešením sú svetelné dná integrované v kuchynských skrinkách. 
Toto riešenie umožňuje vyniknúť dokonalému dizajnu pri zachovaní stopercentnej funkčnosti výrobku.  Vzhľad tak nenarúšajú rôzne „prilepené" svietidlá.
Výslekom sú nádherné čisté línie a v konečnom dôsledku aj úspora finančných prostriedkov.
Svietidlá sú osadené svetelnými zdrojmi podľa priania zákazníka, buď LED diodami alebo neonovými trubicami. (žiarivkami)

ukážky riešení viac>

Cenník svetelné dná